Экспертная оценка противопожарного состояния объектов.

 

Початок роботи новоствореного підприємства, введення в експлуатацію нових реконструйованих виробничих, житлових та інших об’єктів , оренда будь - яких приміщень без дозволу Державної інспекції техногенної безпеки забороняється («Правила пожежної безпеки України» п.2.8).

Порядок видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень затверджено Постановою КМ України від 14.02.2001 р. №150 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 873 від 04.06.2003р., №17 від 11.01.2006р., №856 від 22.06.2007р.

Підставою для видачі дозволу є висновок, що оформлюється за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення Державною інспекцією техногенної безпеки або іншою юридичною (фізичною) особою, яка одержала ліцензію на проведення такої оцінки (експертизи).

Дніпропетровське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт ДПТ України має ліцензію Державної інспекції техногенної безпеки (серія АВ №593418 від 12.04.2012р., термін дії не обмежений ) на проведення цього виду робіт.

Експертиза (оцінка) протипожежного стану об’єктів проводиться висококваліфікованими спеціалістами підприємства, які пройшли спеціальне навчання в Міжнародній асоціації «Пожежна безпека України» та отримали відповідні посвідчення.

Під час проведення експертизи (оцінки) надаються безкоштовні консультації замовнику стосовно протипожежного стану об’єкта, направлені на усунення порушень вимог пожежної безпеки, які виявлені.

Термін виконання експертного висновку узгоджується із замовником, але виконується не пізніше ніж через 20 днів після виконання 100% попередньої оплати за умови отримання від замовника достовірної інформації про стан об’єкта .