Обслуговування відеоспостереження

//Обслуговування відеоспостереження
Обслуговування відеоспостереження 2018-10-31T20:57:14+00:00

Обслуговування та ремонт відеоспостереження

Для нормального функціонування будь-яке обладнання повинно регулярно проходити комплекс заходів, спрямованих на перевірку працездатності. Обслуговування систем відео спостереження полягає в профілактичної чищення, видалення бруду та пилу. При цьому проводиться додатковий інструктаж персоналу, який стежить за обладнанням. Технічне обслуговування відеоспостереження наша компанія пропонує по Дніпропетровській області: Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води. Замовник може бути впевнений в якості використовуваного обладнання, тому від нього гарантовано не сховається жодна важлива інформація.

ВИДИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Комплекс заходів розробляється спільно з керівництвом підприємства і передбачає обслуговування систем відеоспостереження після підключення на регулярній основі. Систематичне виконання всіх вимог допоможе зберегти працездатність техніки протягом довгого періоду часу. Регламент включає наступні види послуг:

  • розробка проекту всієї системи;
  • встановлення необхідного обладнання;
  • необхідний інструктаж і навчання персоналу;
  • обслуговування відеоспостереження в процесі експлуатації;
  • виїзд на аварійні ситуації;
  • ремонт систем відеоспостереження.

Всі послуги та їх вартість обговорюються на етапі укладання договору. Ремонт камер відеоспостереження може знадобитися через інтенсивне використання в цілодобовому режимі. Від цього не застрахований ніхто, адже навіть найдорожча техніка має межу своїх можливостей. З цієї причини техніка передчасно виходить з ладу. Технічне обслуговування відеоспостереження дозволить виявити проблему на етапі її зародження. Завдяки цьому ціна на ремонт систем відеоспостереження буде нижче. Ми рекомендуємо періодичність проведення робіт, при дотриманні якої вдасться уникнути несправності.
Ремонт камер відеоспостереження – вимушений захід, яка повинна бути надана в цілях збереження безпеки замовника. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому рекомендуємо проводити систематичні профілактичні роботи. При виявленні несправностей ремонт відеоспостереження буде проводитися безкоштовно, якщо воно знаходиться на гарантійному обслуговуванні. Для зручності клієнта ми пропонуємо укласти договір, в якому передбачені всі рекомендації.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!