Вимірювання опору контурів ізоляції

//Вимірювання опору контурів ізоляції
Вимірювання опору контурів ізоляції 2018-10-31T21:03:39+00:00

Вимірювання опору контурів ізоляції

Вимірювання опору ізоляції дозволяє визначити придатність електроліній до експлуатації, також цю процедуру слід проводити з певною періодичністю вже в процесі їх експлуатації.

НАВІЩО ТРЕБА ПРОХОДИТИ ЦЮ ПРОЦЕДУРУ?

При здачі електролінії в експлуатацію, необхідно переконатися, що вона повністю відповідає сучасним нормам і правилам, і безпечна в експлуатації. Однією з таких перевірок є вимірювання опору ізоляції електролінії, що дозволяє виявити порушення оболонки кабелів. Ця процедура також повинна проводитися раз на рік, так як пошкодження ізоляції лінії може відбутися в процесі експлуатації, що може спричинити за собою не тільки втрати електрики, а й поразки людей електричним струмом.
Правила проходження вимірювання опору ізоляції

Щоб процедура була проведена правильно, необхідно щоб були виконані кілька умов:

  • Прилад для проведення вимірювання опору ізоляції лінії (мегомметр) повинен пройти щорічну перевірку, і цей документ повинен бути в наявності;
  • Персонал, який проводить заміри, повинен бути навчений і мати відповідний допуск на дії з мегомметром;
  • Вимірювання оформляються на спеціалізованих бланках;
  • Видавати протокол з висновком про відповідність електричної лінії нормам має право тільки ліцензована на цей вид роботи організація.

Якщо ці умови не були виконані, то вимірювання були проведені формально, і не мають ніякої юридичної сили.
Ось чому вимірювання опору ізоляції краще довірити фахівцям, не один рік трудящим в цій сфері. Добровільне Пожежне Товариство України (ДПТ України) по Дніпропетровській області понад півстоліття стоїть на захисті здоров’я і життя людей, забезпечуючи весь спектр послуг по забезпеченню безпеки. Ми представляємо свої послуги в населених пунктах Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води. Завдяки великій виробничій базі і зв’язків з органами самоврядування ціна на наші послуги найнижча по області, і можна недорого замовити вимірювання опору ізоляції чинного, або тільки що запускається в експлуатацію кабелю.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!