Вимірювання опору ланцюга “фаза/нуль”

//Вимірювання опору ланцюга “фаза/нуль”
Вимірювання опору ланцюга “фаза/нуль” 2018-10-31T21:04:55+00:00

Вимірювання опору ланцюга “фаза/нуль”

Вимірювання опору ланцюга “фаза / нуль» проводиться, щоб визначити якість монтажу електропроводки і зробити оцінку спрацьовування обраних систем захистів. Якщо виявлене опір ланцюга більше, ніж повинно бути відповідно до норм і правил, то монтаж виконаний з порушеннями – це може нести загрозу життю і здоров’ю людей.
Високий опір ланцюга «Фаза / нуль» найчастіше буває в результаті:

  • Неправильно підібраного перетину кабелю;
  • Неякісно виконаних контактів і скруток електропроводки;
  • Невірно підібраних матеріалів струмоведучих ліній.
  • Недолік може не виявлятися візуально, але процедура вимірювання опору кола із залученням досвідчених фахівців з вимірювальної лабораторії ДПТ України по Дніпропетровській області допоможе його виявити.

ПРИЧИНИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИМІРЮВАННЯ ОПОРУ КОЛА

Приймання об’єкта і здача в експлуатацію його енергозабезпечення.
Вимога контролюючих органів.
Підійшов період виконання робіт відповідно до графіка проведення вимірювання опору кола «Фаза-нуль».
Власне бажання власника об’єкта.
Обов’язково рекомендуємо проводити цю процедуру приватним власникам при заживлення електрикою від основного будинку додаткових приміщень, таких як альтанки, сауни і гаражі, що стоять на видаленні. Провівши кілька вимірів силами фахівців нашої лабораторії, ви можливо не тільки заощадите фінансові кошти, але і збережете майно і здоров’я ваших близьких.

МОЖЛИВОСТІ ДПТ УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Технічні працівники нашої організації, відповідно до техзавданням замовника, можуть провести вимірювання ланцюга «фаза-нуль», опору ізоляції, опору контурів заземлення та інші роботи, що забезпечують безпеку життєдіяльності. Ціна на послуги ДПТ для юридичних і фізичних осіб залежить від складності та обсягу замовлення, але в будь-якому випадку вона нижче, ніж у інших організацій. В першу чергу завдяки тому, що ДПТ має свою лабораторією і виробничою базою, а так само співпрацює з органами місцевого управління. Замовити послуги організації можна в наступних населених пунктах по Дніпропетровській області: Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!