Вимірювання опору контурів заземлення

//Вимірювання опору контурів заземлення
Вимірювання опору контурів заземлення 2018-10-31T21:02:26+00:00

Вимірювання опору контурів заземлення

Безпека забезпечення житлового або промислового будівлі електроенергією залежить не тільки від встановленого в ньому обладнання, а й від стану контуру заземлення, порушення рівня опору якого, може привести до негативних наслідків.

ЩО ТАКЕ КОНТУР ЗАЗЕМЛЕННЯ?

Контур заземлення – це комплекс з пасажирів ґрунті електродів, що зменшує ймовірність ураження електрикою людей, внаслідок технічної несправності з будь-яким приладом.
Електрика завжди тече в бік найменшого опору, і при функціонуючому контурі заземлення, що виник розряд струму (таке може трапитися при пошкодженні ізоляції) піде в землю, не заподіявши неприємностей. Але це можливо тільки при правильно працює контурі, з вірно підібраним рівнем опору.
Недорого провести роботи по його виміру, і якщо він недостатній, то змонтувати, відповідно до техзавданням, нову систему контурів заземлення, можуть фахівці Добровільного пожежного товариства України по Дніпропетровській області. Список населених пунктів, в яких доступні наші послуги: Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З ДПО УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ми стоїмо на охорону життів і здоров’я громадян понад 50 років, колектив організації складається з високваліфікованих фахівців, у яких за плечима досвід робіт на об’єктах будь-якої складності. Ми активно співпрацюємо з МНС і державними органами, і ціна на наші послуги значно нижче, ніж вартість робіт підрядних компаній, що працюють в сфері безпеки. Ось важливі плюси співпраці з нашою організацією:
У нас є повний набір необхідних ліцензій і сертифікацій для різних видів робіт;
Якість наших робіт було неодноразово відзначено відзнаками та подяками;
Так як наша компанія є лідером галузі – ми в курсі всіх діючих норм і правил, тому у вас не буде ніяких проблем при здачі об’єкта в експлуатацію.
Вимірювання опору контурів заземлення – це один з небагатьох видів робіт, що здійснюються нашою компанією, і будь-який з них ми виконаємо швидко, професійно і недорого, і наші послуги доступні як для юридичних, так і для фізичних осіб.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!