Головна

Головна
Головна 2019-05-22T20:55:42+00:00

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР працює на ринку протипожежних послуг більше 60 років і пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг від розробки концепції систем пожежної безпеки до експертизи протипожежного стану об’єкта та спостереження за станом об’єктів, гарантійне і післягарантійне обслуговування об’єктів. Пропонуємо повний перелік послуг нашої організації.
Замовляючи послуги у Дніпропетровській обласній організації Добровільного пожежного товариства України (ДПТ України), Ви гарантовано отримуєте 100% якісне виконання!

Географія діяльності

Вся Дніпропетровська область. Філії підприємства діють на базі районних організацій у Дніпрі, Кривому Розі, Жовтих Водах, Кам’янському, Павлограді, Новомосковську.

Досягнення.

Підприємство є лідером ринку протипожежних послуг в регіоні за оцінками економічних рейтингів України «Ліга кращих», в 2007-2008 рр. і 2010-2011 рр. Лауреат «Знака якості» Всеукраїнського рейтингу підприємств за 2010р.

Підприємство має подяки та відзнаки від МНС і органів місцевого самоврядування. У 2012р. проведена сертифікація ISO система управління якістю. Основна гордість це наші клієнти, з якими ми співпрацюємо протягом багатьох років.

Соціальна спрямованість.

Підприємство веде активну профілактичну роботу, є організатором і спонсором змагань фестивалів Дружини Юних Пожежників (ДЮП) і Пожежно-прикладного Спорту (ППС) серед дітей, юнаків та професіоналів, змагань газодимозахисної служби МНС. Надає благодійну допомогу підрозділам МНС, школам, інтернатам, Благодійному Фонду пожежної охорони області. Підтримує ветеранів ДПО і МНС області.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!