Головна

Головна
Головна 2018-07-31T11:36:58+00:00

Добровільне Пожежне Товариство України (ДПТ України) – Всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує людей і трудові колективи підприємств в роботі спрямованої на зміцнення пожежної та технологічної безпеки України.

19 вересня 1957 року – Рада Міністрів УРСР приймає рішення №1072 «Про створення протипожежного товариства УРСР»
9-10 грудня 1957 року у Києві відбулася перша конференція УРПТ (Українське республіканське пожежне товариство). Ця дата вважається днем її утворення.
Дніпропетровська обласна організація виконує статутні завдання суспільства в своєму регіоні шляхом здійснення профілактичної та виробничої діяльності.

Виробничі завдання суспільства виконує Дніпропетровське обласне спеціалізоване підприємство протипожежних робіт (ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР).

Сфера діяльності.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР працює на ринку протипожежних послуг більше 55 років і пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг від розробки концепції систем пожежної безпеки до експертизи протипожежного стану об’єкта та спостереження за станом об’єктів, гарантійне і післягарантійне обслуговування об’єктів, а саме:

Установка протипожежної автоматики – це комплекс технічних засобів, що допомагає виявити місце виникнення пожежі (підвищення температури до 75 градусів, поява диму) на ранній стадії і оповістити людей про пожежу, розпочати гасіння пожежі, що виникла до прибуття спеціалізованих підрозділів.
Якісне та ефективне забезпечення пожежної безпеки – найважливіший напрям діяльності ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України. Об’єкти промислового та громадського призначення незалежно від форм власності, повинні бути надійно захищені від пожежі. ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РСП ПР ДПТ України проектує, монтує обслуговує системи протипожежної автоматики різної складності як на об’єктах, що будуються так і на експлуатованих об’єктах.
Можливо комплексне виконання протипожежних заходів, проектування, монтаж систем протипожежної автоматики, блискавкозахисту, вогнезахисної обробки металевих і дерев’яних конструкцій, установка протипожежних дверей (перешкод), проходок електричного кабелю і т.п.
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України працює на ринку протипожежних послуг більше 50 років. Пів століття успішної роботи свідчать про наявність необхідної матеріально-технічній базі, штату висококваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати ефективний і економічно обґрунтований спосіб протипожежного захисту.
Підтвердженням цьому є сертифікат на систему управління якістю ISO 9001: 2009, отриманий в 2012 році.

Проектування систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні), пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, протидимного захисту, передавання тривожних сповіщень, пристроїв блискавкозахисту, вогнезахисної обробки, систем охоронної сигналізації, контролю доступу, відеоспостереження.
Системи пожежогасіння призначені для:

 • запобігання пожежі;
 • обмеження поширення вогню;
 • гасіння пожежі;
 • Захист від пожежі людей і матеріальних цінностей.

Надійність є визначальним фактором якості систем пожежної безпеки.
Такий надійністю на сьогоднішній день можуть похвалитися автоматичні системи водяного пожежогасіння (спринклерні системи), перевагою яких є можливість застосування цих систем на досить великих площах, і забезпечення оперативного гасіння вогнища загоряння без участі людини.
Система автоматичного пожежогасіння забезпечує:

 • контроль температури в приміщенні, що охороняється;
 • подачу сигналу “Пожежа” на пульт централізованого спостереження;
 • включення звукових і світлових оповіщувачів;
 • включення системи димовидалення;
 • автоматичне локальне гасіння вогнища загоряння.

Всі послуги виконуються згідно з ліцензією.

Попередження, своєчасне виявлення пожежі – основа безпеки людей та захисту майна.
Продукти горіння є основною причиною смерті людини, тому важливо забезпечити безпечні умови евакуації людей з приміщень, де сталася пожежа, створення сприятливих умов пожежним підрозділам при гасінні пожежі – це і є головне завдання систем протидимного захисту.
Система протидимного захисту – це комплекс інженерних заходів спрямованих на порятунок людей під час пожежі.
До них відноситься пристрій:

 • незадимлюваних сходових кліток;
 • самовідкриваючимся люків, віконних фрамуг;
 • системи димовидалення та т. п.

Система димовидалення – це комплекс інженерного обладнання, що працює як єдиний «механізм».
Система димовидалення як правило, складається з спонукальної системи (пожежної сигналізації), технологічного обладнання (вентилятори, клапани, повітроводи і т. П.), Електричного обладнання (шафи управління вентиляторами), які з’єднані між собою електричними мережами.
Алгоритм роботи системи димовидалення:

У разі виникнення пожежі, сигнал від двох пожежних сповіщувачів (встановлених в одній захищається точки приміщення) передається на приймально-контрольний прилад встановлений в кімнаті чергового персоналу об’єкта.
Контрольно-приймальний прилад передає сигнал:

 • про пожежу на пульт централізованого пожежного спостереження, включає світло-звукове (мовне) оповіщення про пожежу;
 • на шафу управління вентиляторами (включаються вентилятори димовидалення і підпору повітря в інженерні споруди для запобігання поширенню диму – тамбур-шлюзи, ліфтові шахти, сходові клітини)
  на відкривання клапанів димовидалення та підпору повітря.
 • Монтаж і техобслуговування автоматичної пожежної сигналізації

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України виконує весь комплекс робіт з проектування, монтажу та технічного обслуговування установок автоматичної пожежної сигналізації, а також систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі.
Проектування, монтаж, налагодження і технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі здійснюються висококваліфікованими фахівцями підприємства індивідуально для кожного об’єкта, але в суворій відповідності з діючими нормативними актами з пожежної безпеки.
Усі пропоновані замовнику системи – як відомих зарубіжних виробників, так і вітчизняні – сертифіковані.
Фахівці підприємства надають клієнтам і консультаційні послуги, зокрема, допоможуть визначитися з раціональністю установки тієї чи іншої системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу або управління евакуацією людей.
Установка протипожежної автоматики – це комплекс технічних засобів, що допомагає виявити місце виникнення пожежі (підвищення температури до 75 градусів, поява диму) на ранній стадії і оповістити людей про пожежу, розпочати гасіння пожежі, що виникла до прибуття спеціалізованих підрозділів.
Якісне та ефективне забезпечення пожежної безпеки – найважливіший напрям діяльності ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України. Об’єкти промислового та громадського призначення незалежно від форм власності, повинні бути надійно захищені від пожежі. ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України проектує, монтує про обслуговує системи протипожежної автоматики різної складності як на об’єктах, що будуються так і на експлуатованих об’єктах.
Можливо комплексне виконання протипожежних заходів, проектування, монтаж систем протипожежної автоматики, блискавкозахисту, вогнезахисної обробки металевих і дерев’яних конструкцій, установка протипожежних дверей (перешкод), проходок ел. кабелю і т.п.
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України працює на ринку протипожежних послуг більше 50 років. Півстоліття успішної роботи свідчать про наявність необхідної матеріально-технічній базі, штату висококваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати ефективний і економічно обґрунтований спосіб протипожежного захисту.
Підтвердженням цьому є сертифікат на систему управління якістю ISO 9001: 2009, отриманий в 2012 році.

Порошкове пожежогасіння
Порошкове пожежогасіння – це гасіння пожежі вогнегасником порошковим складом. У ряді випадків порошки є єдиним вогнегасною речовиною, придатним для гасіння специфічних типів пожеж. Принцип їх дії полягає в подачі в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу.
Переваги використання порошкових систем – висока туша здатність, а також відносно не висока вартість порошку.
Автоматичні установки порошкового пожежогасіння забезпечують:

 • своєчасне виявлення пожежі;
 • подачу вогнегасної порошку з необхідною інтенсивністю в осередок пожежі;

Автоматичні установки порошкового пожежогасіння мають наступні режими пуску:

 • електричний;
 • термохімічний (самоспрацьовування);
 • механічний;
 • комбінація перерахованих вище методів.

Опис режимів пуску:
Електричний – при надходженні електричного сигналу на електроактиваторі запускається заряд.
Термохімічний – при досягненні на корпусі вогнегасника певного рівня температури.
Механічний – при спрацьовуванні пускового пристрою в вузлі розтину порошкового блоку.
Установка порошкового пожежогасіння – це універсальне і недорогий засіб пожежогасіння, яке забезпечує ліквідацію пожежі на ранній стадії загоряння.
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ гарантує швидку і якісну установку систем порошкового пожежогасіння. У нас Ви знайдете професійний підхід і новітнє технічне обладнання.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ДПТ України, одне з небагатьох в регіоні, виконує роботи з проектування, монтажу, налагодження, гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування систем протидимного захисту (СПДЗ).
Замовник має можливість отримати повний комплекс послуг:
проектування систем ПДЗ, супровід проектів при проходженні експертизи в органах державного пожежного нагляду;
продаж обладнання за конкурентними цінами;
монтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування систем проти димного захисту будь-якої складності.
Підприємство має висококваліфікований персонал, сучасне обладнання, виробничу базу, щоб втілити в життя будь-яке побажання замовника – від простих аналогових систем протидимного захисту об’єктів до адресних цифрових, впровадити унікальні – авторські – розробки в цій сфері.
За п’ять останніх років підприємством розроблено сімдесят проектів, змонтовано понад тридцять систем ПДЗ із застосуванням сучасних технологій.
Всі послуги виконуються згідно з ліцензією.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДПТ України виконує вогнезахисні роботи дерев’яних, металевих конструкцій, повітропроводів, кабелів, тканин і килимових покриттів.
Вогнезахисна обробка є ліцензійним видом діяльності і відповідно до Ліцензійних умов підрозділяється на:

 • розробка проектів вогнезахисної обробки конструкцій;
 • вогнезахисна обробка металевих конструкцій (сертифікованими вогнезахисними складами);
 • вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій (це обробка основних елементів кровлі- крокви, лати і т.д.);
 • вогнезахисна обробка повітроводів;
 • вогнезахисна обробка залізобетонних і бетонних конструкцій;
 • вогнезахисна обробка кабелів;
 • вогнезахисна обробка тканин і покриттів для підлоги.

Вогнезахист – це забезпечення надійного та якісного пожежної безпеки.
Вогнезахист дерев’яних конструкцій – підвищується вогнестійкість деревини шляхом її обробки спеціальними вогнезахисними складами (просочують составиДСА-1; ДСА- 2), склади застосовуються як покриття «Ендотерм 250103», «Фенікс ДБ», а також вогнезахисні лаки. Витрата вогнезахисних складів і їх тип відбивається в «Проекті організації робіт вогнезахисної обробки будівельних конструкцій».
Вартість проектних робіт і робіт з вогнезахисту визначається згідно кошторису і залежить від ступеня захисту конструкцій і застосовуваних матеріалів.
Об’єкти вогнезахисту – горищні та Массандрової покрівлі, елементи дерев’яних конструкцій будівель (колони, крокви, балки, прогони, решетування покрівлі).
Вогнезахист металевих конструкцій – металеві конструкції деформуються, втрачають стійкість і несучу здатність, що викликає обвалення, під впливом високих температур при виникненні пожежі.
Вогнезахист металевих конструкцій здійснюється створенням на поверхні металу теплозахисних екранів витримують високі температури.
Це досягається шляхом нанесення сучасних вогнезахисних покриттів, «Ендотерм 400202», «Ендотерм 170205», «Фенікс СТВ», «Фенікс СТС», «Ендотерм 210104». Ці заходи забезпечують межа вогнестійкості металу в межах 30-150 хвилин.
При проведенні вогнезахисної обробки повинна дотримуватися технологія підготовки та обробки металу, не допускається застосування вогнезахисних складів на непідготовлені поверхні. Вогнезахисні склади наносяться за допомогою компресора і розпилювачів спеціальної конструкції. Вогнезахисні штукатурки наносяться за допомогою штукатурних агрегатів.
Вартість проектних робіт і робіт з вогнезахисту визначається згідно кошторису і залежить від сортаменту металу і застосовуваних вогнезахисних складів.
Вогнезахист повітроводів – повітроводи надають собою найбільш зручний маршрут поширення пожежі. Повітроводи з листової сталі при пожежі, як правило деформуються від перегріву.
Захист повітропроводів здійснюється механізованим методом із застосуванням вогнезахисних складів «Ендотерм 210104»,
«ФИБРОГЕЙН», конструктивним за допомогою рулонних матеріалів «Ендотерм ХТ-150» або спеціальних плит ( «Екопласт», «Роквол»).
При вогнезахисної обробки повітропроводів вогнезахисними складами застосовується компресор з розпилювачем, роботи з вогнезахисту рулонними матеріалами проводяться в ручну. Витрата вогнезахисних матеріалів і їх типи відбиваються в «Проекті організації робіт вогнезахисної обробки повітропроводів»
Вогнезахист залізобетонних і бетонних конструкцій – ці конструкції в умовах пожежі втрачають свою міцність.
Для захисту ЖБК від пожежі, найбільш ефективний і найменш витратний спосіб – нанесення спучуються вогнезахисних складів, сертифікованих в Україні, це вогнезахисні склади «Екопласт», «Ньюспрей».
Межа вогнестійкості після обробки складами доводиться до 150 хвилин. При визначенні способу захисту ЖББК необхідно враховувати розташування конструкції (всередині або зовні) будівлі, середу знаходження, а також функціональне призначення будівлі.
Витрата вогнезахисних матеріалів і їх типи відображені в «Проекті організації робіт вогнезахисної обробки будівельних конструкцій». Вартість проектних робіт і робіт з вогнезахисту визначається згідно кошторису і залежить від ступеня захисту конструкцій і застосовуваних матеріалів.
Вогнезахист тканин –
Згідно з нормами пожежної безпеки в громадських місцях (театрах, навчальних закладах, розважальних і торговельних центрах) необхідно проводити вогнезахист тканин (одяг сцени, реквізити, портьєри, килимові покриття).
Вогнезахисна обробка дозволяє захистити тканини від відкритого полум’я, зниження займистості і горючості матеріалів, запобігає поширенню полум’я і виділення диму.
Для вогнезахисту тканинних поверхонь використовуються вогнезахисні склади: ФСГ-1; ОСП.
Термін служби вогнезахисного покриття.
Термін служби вогнезахисного покриття, з моменту нанесення залежить:
від обраного вогнезахисного складу;
дотримання технології нанесення;
і якісної підготовки поверхні.
Етапи проведення робіт з вогнезахисту:
Обстеження об’єкта.
Розробка робочого проекту.
Узгодження проекту в органах Держтехногенбезпеки.
Ухвалення конструкцій до виконання вогнезахисних робіт.
Письмове повідомлення органів Держтехногенбезпеки про початок проведення робіт.
Нанесення на оброблювану поверхню металевих, дерев’яних, залізобетонних конструкцій вогнезахисного складу
Прийом конструкцій в експлуатацію.
Складання виконавчої документації.
Порядок проведення робіт з вогнезахисної обробки будівельних конструкцій.
Виконання робіт з вогнезахисту складається в проектуванні, виконання та прийняття робіт з вогнезахисної обробки матеріалів, виробів, будівельних конструкцій, кабелів, повітроводів і так далі, проходок через протипожежні перешкоди і огороджувальні конструкції, а також зміст вогнезахисту.
Вогнезахисні роботи і проектування цих робіт – ліцензійний вид діяльності.
При виконанні робіт з вогнезахисної обробки будівельних конструкцій та технологічних комунікацій, тканин необхідно дотримуватися вимог НАПБ Б.01.012-2007 «Правила вогнезахисту», установок з застосування вогнезахисних складів і інших нормативно-правових актів у зазначеній галузі.
Вогнезахисна обробка проводиться способами:

 • просочення вогнезахисними складами (дерев’яні конструкції, тканини, ковролін);
 • покриття вогнезахисними складами, лаками (дерев’яні, металеві залізобетонні конструкції);
 • вогнезахисне заповнення (міжповерхові перекриття, проходки).

На що застосовуються вогнезахисні склади розробляються повчання по застосуванню вогнезахисного засобу, у відповідності до вимог діючих нормативно-правових актів та нормативної документації виробників складів. Повчання узгоджується з Державним департаментом пожежної безпеки.
Порядок прийняття робіт з вогнезахисної обробки.
Ухвалення робіт з вогнезахисної обробки здійснюється відповідно до НАПБ .01.012 -2007.
Для прийняття робіт з вогнезахисної обробки замовником робіт створюється робоча комісія з представників замовника, виконавця робіт та державного пожежного нагляду. Порядок і діяльність роботи комісії визначається замовником відповідно до ДБН А.3.1-3-94.О початку роботи комісії замовник зобов’язаний сповістити членів комісії не пізніше ніж за 5 робочих днів. Роботи з вогнезахисної обробки вважаються прийнятими, коли акт прийняття вогнезахисних робіт підписаний всіма членами комісії.
Протягом терміну експлуатації вогнезахисної обробки повинні здійснюється заходи щодо підтримки його в працездатному стані. У разі виявлення пошкоджень вогнезахисної обробки, проводиться ремонт або заміна покриття (просочення).
Вимоги безпеки при виконанні робіт з вогнезахисної обробки.
При виконанні робіт з вогнезахисту необхідно керуватися вимогами відповідних розділів СНиП Ш-4-80 «Техніка безпеки в будівництві», а також вимоги, які зазначені в нормативно-технічної документації на засоби вогнезахисту. Роботи з підготовки складів і проведення самої вогнезахисту повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями, які пройшли необхідну підготовку і які навчені цим видам робіт.
З метою захисту шкірного покриву, органів дихання і очей від можливого попадання складу, застосовуються засоби індивідуального захисту, відповідно до чинних державних і галузевих норм, а також вимог, викладених в нормативно-технічної документації на засоби вогнезахисту. При роботі з обладнанням, яке використовується для приготування і застосування засобу вогнезахисту, необхідно дотримуватися вимог безпеки, передбачені в інструкціях для експлуатації даного обладнання.
Наше підприємство здійснює весь комплекс робіт з вогнезахисної обробки конструкцій, висококваліфікованими операторами вогнезахисту, обладнанням вітчизняного та зарубіжного виробника.

Системи блискавкозахисту кардинально змінилися з часів Бенджаміна Франкліна, який вперше використав металеві стрижні для захисту від блискавки в 1752 році.
Сучасні системи блискавкозахисту повинні захищати сучасне обладнання, електричні системи і будівельні конструкції – вони повинні йти в ногу з швидкою зміною вимог сучасної технології.
У своїй роботі ми враховуємо постійні зміни. Наш досвід в області тестування безпеки заслуговує на визнання і поваги. В області блискавкозахисту ми забезпечуємо захист власникам будинків і будівель на протязі десяти років.
Блискавкозахист – відповідальна захист Вашого майна!
Необхідність в блискавкозахисту:
Блискавка може вдарити в будь-якому місці на землі – навіть на Північному і Південному полюсі! У будь-якій точці планети грозові шторми обрушуються від 5 до 100 разів на рік. Високий опір землі (опір провідності струму) збільшує потенціал удару блискавки.
Якщо потрапляє блискавка, конструкції в цих місцях, як правило, отримують більший збиток без систем захисту від блискавок. Щороку тисячі будинків та іншої власності пошкоджуються або знищуються блискавками. Сума пошкоджень по всьому світу складає більше мільярда доларів матеріального збитку в рік.
Блискавки завдають матеріальної шкоди і забирають життя людей більше, ніж смерчі, урагани і повені разом узяті, але на відміну від цих агресивних сил природи, блискавка є єдиною загрозою, від якої ми можемо запобігти заздалегідь.
Деякі об’єкти мають більш високий ризик ураження блискавкою. При плануванні установки системи блискавкозахисту, Ви можете потребувати оцінки цього ризику. Керівництво по оцінці ризику для визначення розсіювання блискавки для всіх типів будівель бере до уваги тип будівлі, тип конструкції, розташування конструкції, рельєф, розміщення, потужність і періодичність виникнення блискавок.
Як працює система блискавкозахисту:
Блискавка є видимим розрядом статичної електрики всередині хмари, між хмарами, або між земною корою і хмарою. Вчені до цих пір в повній мірі не можуть зрозуміти причини виникнення блискавки, але більшість експертів вважають, що блискавка – наслідок взаємодії різних видів льоду в хмарі. Висхідні потоки повітря в хмарах створюють заряд так, що позитивний заряд в кінцевому рахунку накопичується у верхній частині хмари, в той час як негативний накопичується в нижній частині. Коли негативний заряд накопичується внизу, з великою швидкістю формується іонізаційний шлях в повітрі від хмар до землі.
Максимальних втрат зазвичай піддається найвища точка об’єкта, в яку розряджається велика частина струму блискавки, ніж передана назад, яка слід за іонізованого шляху.
Система блискавкозахисту забезпечує можливість, за допомогою якої цей розряд може як увійти, так і вийти з землі, без нанесення шкоди непровідним частинах будівлі, зробленим з дерева, цегли, черепиці або залізобетону.
Система блискавкозахисту не запобігає від удару блискавки, вона надає можливість контролю над нею і запобігання шкоди шляхом забезпечення низького опору на шляху проходження енергії розряду блискавки.

Електролабораторія ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛСПЕЦ РБП ПР ДТП України пропонує наступні послуги:
випробування опору ізоляції електрообладнання та електромереж;
випробування опору контуру заземлення;
вимірювання повного опору петлі «фаза – нуль».
Електричні виміри проводяться з метою Перевірки відповідності параметрів електромереж діючім встановленим нормам, а також з метою недопущення нещасних випадків з людьми та загорання електричних мереж.
Замір опору ізоляції електричних мереж та електроустановок має проводитись в особливо вологих та жарких приміщеннях, у зовнішніх установках, а також у приміщеннях із хімічно активним середовища у повну обсязі не рідше одного разу на рік, в других випадках – один раз на два роки, згідно вимог п.5.1.34 НАПБ А.01.001-2004 «Правил пожежної безпеки України та« Правил технічної ЕКСПЛУАТАЦІЇ електроустановок споживачів ».
Заміри опору ізоляції електричних мереж та електроустановок виконуються згідно вимог «Методики Виконання вимірювань та випробувань» (МВВ – 026).
Вимірювання та випробування пристроїв заземлення та електроустановок споживачів регламентуються Вимогами ПУЕ; НПАОП 40.1-1.32-01; «Правил технічної ЕКСПЛУАТАЦІЇ електроустановок споживачів» та іншими нормативними документами.
Періодичність замірів опору пристроїв заземлення визначається планом ППР, але не рідше одного разу:

 • в 10 років для повітряних ліній електропередач;
 • в 6 років для електроустановок;
 • в 1 рік для ліфтів, пральних, банків та ін.

Перевірку наявності ланцюга між заземлювачами та заземлюючих елементами проводять також після кожної перестановки обладнання та після шкірного ремонту заземлення. Перевірку наявності ланцюга між заземлювачами та заземлюючих елементами проводять не рідше одного разу на рік.
При проведенні вимірювань керуються «Методика Виконання вимірювань та випробувань» (МВВ -024).
Електричні вимірювання проводяться повіреним обладнанням спеціалістами електровимірювальної лабораторії ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛСПЕЦ РБП ПР на основі свідоцтва про атестацію №ПЧ-210/2012 видання 30.11.2012 ДП «Дніпростандартметрологія».

Технічне обслуговування (перезарядка, зарядка) вогнегасників проводиться згідно з ДСТУ 4297-2004Техніческое обслуговування вогнегасників. Ці технічні умови поширюються на всі види вогнегасників.
Основні вимоги ДСТУ 4297-2004 Технічне обслуговування вогнегасників.
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників (діагностика, ремонт, заміна ЗПП, перезарядка, зарядка, огляд балонів) виробляються тільки на пунктах технічного обслуговування вогнегасників (ПТОВ), підприємствами мають ліцензію на право проведення цих робіт.
Організації та підприємства в яких експлуатуються вогнегасники, наказом призначають відповідального за протипожежний стан, в обов’язки якого входить періодичний огляд вогнегасників на предмет пошкоджень, відсутності тиску в корпусі, відсутність пломб, закінчення гарантійного терміну зарядки вогнегасника, з обов’язковим записом в журналі обліку вогнегасників.
Технічне обслуговування вогнегасників проводиться 1 раз на рік.
Після використання вогнегасника (гасіння загоряння, тренування або випадкове спрацьовування) вогнегасники обов’язково перезаряджаються.
Для удосконалення обслуговування клієнтів, наше підприємство обладнав на базі автомобіля «Форд-транзит» – пересувний зарядний пункт, який оснащений обладнанням закордонного виробництва, це вуглекислотні та порошкові зарядні станції. У зв’язку зі створенням базового мобільного пересувного зарядного пункту, ми маємо можливість обслуговувати клієнтів на виїзді, за місцем знаходження замовника. Дана послуга прискорює обслуговування споживачів бюджетної сфери (школи, садочки, лікарні, вищі навчальні заклади) так, як проблема транспорту завжди притаманна цим замовникам.
Дніпропетровське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт ДПО України технічним обслуговування вогнегасників займається з 1953 року, має в своєму штаті кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи, які отримали спеціальну освіту.
Надаючи ці послуги, наше підприємство, зберігає матеріальні цінності державі і народу України.
Вартість технічного обслуговування вогнегасників – це маленька дещиця у порівнянні зі збитками принесеними пожежами.
Наше підприємство має велику карту представництв по всіх містах області (Павлоград, Нікополь, Новомосковськ, Дніпродзержинськ, Жовті Води, Кривий Ріг, Дніпропетровськ). Кожен виробничий ділянка забезпечена кваліфікованими фахівцями, які надають послуги в усіх напрямках пожежної безпеки.
Нашими постійними клієнтами протягом довгих років є гіганти промисловості:
Нікопольське представництво – ТОВ «Птахокомплекс« Дніпровський », ПрАТ « Енергоресурси », ПрАТ« Нікопольський завод технологічного оснащення », ТОВ« Інтерпайп Ніко Тьюб », ПАТ« Нікопольський заводів феросплавів », ВАТ Орджонікідзевський ГЗК.
Криворізьке представництво: ПАТ «ЦГЗК», ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «ППП Кривбасвибухпром», ТОВ «Промремонт», ТОВ «Промспецбуд», КП «Кривбаспромводопостачання», КП «Швидкісний трамвай», КП «Міський трамвай».
Дніпродзержинське представництво: ПАТ «Дніпропетровськгаз – Дніпродзержинське управління газового господарства», ПАТ «Дніпропетровський МК ім. Ф.Е.Дзержинського », ПАТ« ДніпроАЗОТ », ТОВ « ТехноНІКОЛЬ », ДНВП« Цирконій », ПрАТ« Дніпропетровський завод мінеральних добрив », ДП« СМОЛИ », ДП« Бар’єр », МП «Дніпродзержинський сталеливарний завод »ДП ПАТ« Дніпровагонмаш », ПАТ« Миронівський хлібопродукт », ПАТ Євраз Дніпродзержинський коксохімічний завод», ТОВ «НВО« Днепроффмаш ».
Жовтоводське представництво: Східний ЗК, ДП РБД, Північний ВЗП, Схід руда ТОВ, КП теплові мережі, ПАТ ЖУЕГГ, ПАТ «Дніпрообленерго», Вільногірський елеватор, ВГМК ПрАТ Титан, ТОВ «Сервіс монтаж».
Павлоградське представництво: ВАТ Павлоградський ХЗ, Павлоградський відділ муніципального освіти, ТОВ «Молочний дім», ТОВ «Павлоградспецмашіни», ТОВ «Проско ресурси».
Дніпропетровський ремонтно-будівельна дільниця – ПАТ «ІНТЕР ПАЙН -НТЗ», Євраз «завод ім. Петровського », Євраз -коксохімічяескій завод, ТОВ« Дніпросталь », Метрополітен, ПАТ« Обленерго », Запорізька ГЕС, Запорізький завод феросплавів, Запорізька обладміністрація, Придніпровська залізниця, Стахановський завод феросплавів, Будівельна компанія« Созидатель », міські лікарні, дитячі установи, комерційні, торгові, бюджетні та сільськогосподарські підприємства.

 • Перевірка, ремонт та техобслуговування пожежних кранів, гідрантів, рукавів

Ліцензія державної інспекції техногенної безпеки України серія АВ № 593418 ВІД 12.04.2012 р. (Строк Дії Необмежений).
Необхідність улаштування внутрішнього протипожежний водогону та зовнішнього протипожежний водопостачання визначається виходячи з вимог чинних будівельних норм та других документів.
Пожежні кран-комплекти не рідше одного разу на шість місяців підлягають технічному обслуговуванню і перевірці на працездатність шляхом пуску води.
Пожежні рукави випробовуються на Тиск и перегортаються на другий шов через кожні дванадцять місяців.
Пожежні гідранти підлягають перевірці на працездатність з пуском води не рідше двох разів на рік (навесні і восени).
Ці роботи виконуються висококваліфікованими професіоналами нашого підприємства, забезпечення необхіднім обладнанням та інструментом.
Справність пожежних кранів и пожежних гідрантів – одна із найбільш важливих умов забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.

 • Експертна оцінка протипожежного стану об’єктів.

Початок роботи новоствореного підприємства, введення в експлуатацію нових реконструйованих виробничих, житлових та других об’єктів, оренда будь – яких приміщень без Дозволу державної інспекції техногенної безпеки забороняється ( «Правила пожежної безпеки України» п.2.8).
Порядок видачі Дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень Затверджено постановив КМ України від 14.02.2001 р. №150 із змінами, внесеними згідно з ухвалів КМ № 873 від 04.06.2003р., №17 від 11.01.2006р., №856 від 22.06.2007р.
Підставою для видачі Дозволу є Висновок, що оформлюється за результатами ОЦІНКИ (експертизи) протипожежний стану підприємства, об’єкта чи приміщення Державною інспекцією техногенної безпеки або іншою юридичною (фізичною) особою, яка одержала ліцензію на проведення такої ОЦІНКИ (експертизи). Дніпропетровське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт ДПТ України має ліцензію державної інспекції техногенної безпеки (серія АВ №593418 від 12.04.2012р., Строк Дії НЕ обмеження) на проведення цього виду робіт.
Експертиза (оцінка) протипожежний стану об’єктів проводитися висококваліфікованими спеціалістами підприємства, Які пройшли Спеціальне навчання в Міжнародній асоціації «Пожежна безпека України» та отримай відповідні посвідчення.
Під час проведення експертизи (ОЦІНКИ) Надаються безкоштовні Вимоги консультації Замовнику Стосовно протипожежний стану об’єкта, направлені на Усунення порушення вимог пожежної безпеки, які виявлені.
Термін виконання експертного висновку узгоджується із замовником, але виконується НЕ пізніше ніж через 20 днів після виконання 100% попередньої оплати за умови отримання від замовника достовірної інформації про стан об’єкта.

 • Перевірка, ремонт, техобслуговування димових і вентиляційних каналів
 • Алмазне свердління залізобетонних конструкцій

Географія діяльності

 Вся Дніпропетровська область. Філії підприємства діють на базі районних організацій у Дніпрі, Кривому Розі, Жовтих Водах, Кам’янському, Павлограді, Новомосковську.

Досягнення.

Підприємство є лідером ринку протипожежних послуг в регіоні за оцінками економічних рейтингів України «Ліга кращих», в 2007-2008 рр. і 2010-2011 рр. Лауреат «Знака якості» Всеукраїнського рейтингу підприємств за 2010р.
Підприємство має подяки та відзнаки від МНС і органів місцевого самоврядування.
У 2012р. проведена сертифікація ISO система управління якістю.
Основна гордість це наші клієнти, з якими ми співпрацюємо протягом багатьох років.

Соціальна спрямованість.

Підприємство веде активну профілактичну роботу, є організатором і спонсором змагань фестивалів Дружини Юних Пожежників (ДЮП) і Пожежно-прикладного Спорту (ППС) серед дітей, юнаків та професіоналів, змагань газодимозахисної служби МНС. Надає благодійну допомогу підрозділам МНС, школам, інтернатам, Благодійному Фонду пожежної охорони області. Підтримує ветеранів ДПО і МНС області.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!