Всеукраїнська громадська організація

//Всеукраїнська громадська організація
Всеукраїнська громадська організація 2018-08-01T08:45:14+00:00

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР ЯК ЧАСТИНА ДПТ УКРАЇНИ

Добровільне пожежне товариство України (ДПТ України) — всеукраїнська громадська організація, що на добровільних засадах об’єднує громадян, які виявили бажання своєю участю у Товаристві виконувати його завдання згідно Статуту.
Емблема Добровільного пожежного товариства України у Дніпропетровській області – коло синього кольору, обрамлений золотою смугою. У колі, ближче до правого боку, зображені руки білого кольору на синьому тлі, які підтримують зображення вогню з трьома язиками полум’я (символ попередження пожеж), а нижче зображення листа зеленого кольору з білими прожилками (символ життя). У колі, ближче до лівої сторони, напис, кольору золота, “Добровільне пожежне товариство України”.
Слоган – Життя без пожеж!
Основним завданням Товариства є залучення населення до участі в роботі по охороні життя та здоров’я людей, державної, колективної та приватної власності громадян від пожеж та інших над­звичайних ситуацій.

Регіональні організації Товариства до яких відноситься і Дніпропетровська проводять організаційно-масові, пожежно-профілактичні та технічні заходи, спрямовані на попередження пожеж у населених пунктах, на підприємствах та в організаціях, навчають людей правилам пожежної безпеки та правилам застосування засобів попередження та гасіння пожеж. Задля цього члени ДПТ Україні беруть участь у попереджувальних рейдах, проводять зустрічі з населенням, профілактичні бесіди, громадські огляди протипожежного стану підприємств тощо.
Велика робота проводиться з дітьми по вивченню та популяризації правил пожежної безпеки, вихованню бережливого ставлення до державного та особистого майна. З цією метою ДПТ України організовує та проводить конкурси, вікторини, дні знань пожежної безпеки тощо. Заняття пожежно-прикладним спортом дає дітям та молодi можливість привчатися до здорового способу життя.
Одним з напрямків роботи є щорічне проведення Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Його метою є поширення руху ДЮП в Україні, виховання у дітей культури поводження з вогнем, засвоєння правил пожежної безпеки, залучення дітей та молоді до вивчення історії пожежної охорони та Добровільного пожежного товариства України.

З метою розширення матеріально-технічної бази та фінансового стану товариства Дніпропетровська регіональна організація Добровільного пожежного товариства України на базі обласного та периферійних підрозділів товариства створили РБП ПР (ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт) з 6 виробничими дільницями.
Свою виробничу діяльність ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР проводить на основі ліцензії державного департаменту пожежної безпеки Серія № від без обмеженого терміну дії.
Для збільшення конкурентоспроможності виконання робіт протипожежного призначення, ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛСПЕЦ РБП ПР використовує матеріали та прилади, які мають сертифікати відповідності, покращений дизайн та надійність в роботі.
В роботі підприємства все інтенсивніше застосовуються нові технології і матеріали, зростає кваліфікація працівників виробництва, включаючи їхнє навчання в спеціалізованих установах.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!