Ювілейний 25-й Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних!

//Ювілейний 25-й Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних!
16.05.2019

Ювілейний 25-й Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних!

Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з Дніпропетровською обласною організацією Добровільного пожежного товариства України 15 травня 2019 року проведено ювілейний 25-й Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних!
У фестивалі прийняли участь 5 команд-переможці зональних етапів. Команда «Флагман безпеки» з міста Дніпро, «Агенти 101» із Павлограду, «Ангели» з Кривого Рогу, «Вартові безпеки» із Покрову та «Спалах» із Петриківського району.
Проведення таких заходів сприяє навчанню підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.
Команди відчайдушно боролися за перемогу, демонструючи акторську майстерність, кмітливість, вокальні дані! За підсумками трьох конкурсів: «Домашнє завдання» під назвою «Всім надзвичайним ситуаціям на землі скажемо «НІ», конкурс плакату соціальної реклами на тему «Жити в безпеці – модно!» та «Брейн-ринг» членами журі були обрані переможці. Отже, перше місце – команда з Покрову «Вартові безпеки», друге місце – команда з Кривого Рогу «Ангели», третє місце – команда «Агенти 101» місто Павлоград.
Переможці отримали цінні подарунки, також були нагороджені керівники команд, обраний та нагороджений кращий вболівальник та Команда ДЮП «Флагман безпеки» з міста Дніпро отримали екшн-камеру за відеоролик «Жити в безпеці – модно!»

2019-05-16T11:55:43+00:00
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!