Обслуговування та ремонт охоронної сигналізації

//Обслуговування та ремонт охоронної сигналізації
Обслуговування та ремонт охоронної сигналізації 2018-10-31T20:39:34+00:00

Обслуговування та ремонт охоронної сигналізації

Безвідмовне функціонування системи охорони приміщення – це фактор безпечного перебування знаходяться в ньому людей, тому технічне обслуговування охоронної сигналізації, налаштування і ремонт, повинні проводити досвідчені фахівці з відповідними допусками і дозволами. ДПТ України може запропонувати для юридичних і фізичних осіб такі послуги по системах сигналізації:

  • Монтаж охоронної системи за техзавданні замовника;
  • Ремонт охоронної сигналізації, і її модернізацію відповідно до чинних норм і правил систем охорони приміщення;
  • Технічне обслуговування охоронних систем сигналізації, незалежно від її класу.

Сучасна охоронна сигналізація є комплексним пристроєм, і техніки нашої компанії працюють з системами відеоспостереження, контролю і управління доступом і системами захисту периметра.

Яка б не була специфіка Вашої охоронної системи, якої складності датчики і бездротові мережі управління не використовувалися, можете бути впевнені – фахівці ДПО України проведуть високоякісне технічне обслуговування охоронної сигналізації найпередовіших систем.

ТЕРИТОРІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДПТ

Добровільне Пожежне Товариство понад півстоліття працює над протипожежною та технологічної безпекою у всій країні. Дніпропетровське обласне спеціалізоване підприємство протипожежних робіт має діючі філії по Дніпропетровській області в населених пунктах: Кам’янське, Новомосковськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ І РЕМОНТУ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Ціна на обслуговування і ремонт охоронних систем складається з декількох чинників, основний – це конфігурація обраної Вами системи. Обслуговування багаторівневої охорони банку або грошесховища може залишити за кошторисом велику суму, а установка і обслуговування звукового оповіщувача – сирена, спрацьовує при проникненні в приміщення, залишиться непомітною для бюджету родини із середнім достатком.
Так як Добровільне Пожежне Товариство України у Дніпрі – це флагман ринку таких послуг в регіоні, і співпрацює з органами місцевого управління, то вартість наших послуг з технічного обслуговування охоронної сигналізації доступна для всіх верств населення, і є найнижчою на території країни.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!