Проектування охоронної сигналізації

//Проектування охоронної сигналізації
Проектування охоронної сигналізації 2018-10-31T20:40:40+00:00

Проектування охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація являє собою сукупність технічних засобів для виявлення навмисного злочинного проникнення на об’єкт, що охороняється, з подачею оповіщення для вжиття відповідних заходів. Основні завдання її зводяться до наступного:

  • виявлення порушника
  • подача сигналу
  • забезпечення постановки на охорону і зняття з охорони об’єкта

Перш ніж купити охоронну сигналізацію і встановити її, необхідно виконати проект. Проектування систем охоронної сигналізації необхідно в процесі виконання монтажу і пуску об’єкта в експлуатацію. Розробляється проектна документація відповідно до нормативних документів, так як вона повинна гарантувати безпеку життя і здоров’я людей. Тому проект охоронної сигналізації повинні виконувати компанії, які мають спеціальну акредитацію та ліцензію. Такі компанії об’єднані в ДПТ України, з філіями в усіх регіонах країни. Один з філій працює по Дніпропетровській області: в Кам’янському, Новомосковську, Кривому Розі, Павлограді, Жовтих Водах.

ВИДИ СИГНАЛІЗАЦІЙ

Перш ніж замовляти проектування системи охоронної сигналізації, слід визначитися з її призначенням. Залежно від нього розрізняють кілька типів сигналізацій: Автономна, що працює цілодобово в автономному режимі; Пультова, пов’язана з централізованим охоронному пультом; GSM бездротова і ін.  У проекті охоронної сигналізації особлива увага звертається на її можливості своєчасно інформувати про небезпечні ситуації і сигналізувати про це. Необхідно враховувати особливості об’єкту, що охороняється – його площа, архітектуру, планування приміщень.

СУТЬ ПРОЕКТУВАННЯ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Проект охоронної сигналізації – це, по суті, розробка оптимального розміщення датчиків і інших елементів, що входять в комплект охоронної сигналізації, а також обладнання каналів передачі сигналів. План охоронної сигналізації розглядає умови її обслуговування і можливості суміщення її з іншими системами – відеоспостереженням і пожежною сигналізацією.

ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

Ціни на проект охоронної сигналізації залежать від багатьох факторів і розраховуються згідно з нормативними документами. На вартість проектування в першу чергу впливає площа об’єкта, тому, ціна для кожного клієнта розраховується індивідуально. Для уточнення всіх деталей, зв’яжіться з нами, заповнивши форму нижче.

У Вас є питання? Наші спеціалісти допоможуть Вам!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!