Виставка «БЕЗПЕКА» 2018

//Виставка «БЕЗПЕКА» 2018
23.10.2018

Виставка «БЕЗПЕКА» 2018

Співробітники ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛСПЕЦ РБП ПР, в період 23-26 жовтня, відвідали ХХІIІ міжнародну виставку «БЕЗПЕКА» 2018, яка пройшла в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Захід по праву вважається одним з найцікавіших в Україні для співробітників галузі інформаційної безпеки.
«БЕЗПЕКА» – головна в Україні виставка технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки і протипожежного захисту. Щорічно учасники виставки, вітчизняні та зарубіжні виробники і постачальники індустрії безпеки мають можливість за 4 дні продемонструвати свою продукцію великій кількості фахівців з усієї України.
Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА» проходить щорічно в Києві. Організатори -компанія «Євроіндекс» та Експоцентр «Наука» НАН України. Виставка проходить за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Провідні світові і вітчизняні бренди щорічно вибирають виставку «БЕЗПЕКА» для виведення на ринок нових продуктів і рішень в різних напрямках сфери безпеки. Щорічно в рамках виставки проходить більше 30 заходів, які відвідують фахівці галузі, керівники компаній і підприємств, представники державних установ та організацій.
«БЕЗПЕКА» – це ефективний інструмент для просування своєї продукції на українському ринку, залучення нових клієнтів, збільшення обсягів продажу.
Відвідувачі виставки – представники підприємств оптової та роздрібної торгівлі на ринку безпеки, фахівці монтажних організацій, а також фахівці з експлуатації обладнання для забезпечення безпеки і протипожежного захисту. На виставці вони мають можливість ознайомитися з новинками, які демонструються учасниками, відвідати профільні семінари, вибрати продукцію для вирішення своїх бізнес-задач.

2018-11-07T10:48:25+00:00
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!